Kredyt samochodowy.

Submitted by admin on pon., 12/31/2018 - 12:26
dyszka

Kredyt samochodowy, a kredyt gotówkowy.

Powodów dla których zaciągamy kredyty gotówkowe jest wiele. Jednym z nich może być kupno samochodu. Zakup własnego pojazdu często generuje dosyć wysoki wydatek na jaki nie każdy może sobie pozwolić. Właśnie w takiej sytuacji doskonale sprawdzi się kredyt na samochód. Przedmiotem kredytu mogą być nie tylko nowe samochody, ale również samochody używane. Różnica pomiędzy kredytem samochodowym, a kredytem gotówkowym jest zasadnicza. Kredyty gotówkowe są droższe od kredytów samochodowych. Przy kredytach samochodowych banki mają zabezpieczenie kredytu w postaci pojazdu na jaki ten kredyt został wzięty. Zostaje podpisana umowa przewłaszczenia na zabezpieczenie pomiędzy osobą biorącą kredyt na samochód, a bankiem jaki tego kredytu udziela. Jest wiele banków w jakich można otrzymać kredyt na samochód. Sprawdźmy najlepsze z ofert jakie obecnie można znaleźć na rynku.

W jakich bankach można otrzymać dobrą ofertę kredytu samochodowego?

Zacznijmy od oferty kredytu samochodowego w BGŻ BNP Paribas. Tutaj możemy liczyć na kredyt na kwotę do maksymalnie 500 tysięcy złotych. Za taką kwotę można kupić naprawdę wypasione auto, ale nie każdy może sobie pozwolić, na aż tak duży kredyt. W BGŻ BNP Paribas zobowiązanie możemy rozłożyć maksymalnie na osiem lat. Z kredytu można skorzystać kupując nowe auto lub używane, ale nie starsze niż dziewiętnaście lat. RRSO ma tutaj wartość do maksymalnie 11,17% w skali roku. Bank daje gwarancję, że przez cały okres kredytowania raty nie ulegną zmianie.

Kredyt samochodowy w Getin Noble Banku.

Kredyt samochodowy oferuje nam również Getin Noble Bank. Co ważne możemy otrzymać kredyt do 110% wartości samochodu na jaki ten kredyt chcemy wziąć. Getin Bank daje kredyty na samochody nowe jak i na używane. Zaletą oferty jest bardzo szybka decyzja kredytowa. W zaledwie dwie godziny możemy ją otrzymać. Kredyt ma dosyć atrakcyjne oprocentowanie nominalne w skali roku, a ilość formalności związanych z przyznaniem kredytu ograniczona jest do minimum. Jednym z popularniejszych banków samochodowych jest Volkswagen Bank. Zajmuje się on udzielaniem kredytów na samochód. Uzyskamy kredyt na nowe jak i na używane pojazdy, przy spełnieniu minimum formalności. Możemy liczyć na bardzo szybką decyzję kredytową, jak również mamy możliwość wykupienia promocyjnego pakietu ubezpieczeniowego. Oprocentowanie kredytu również jest bardzo atrakcyjne z punktu widzenia kredytobiorcy. Jak widać jest wiele banków, które oferują bardzo przystępne kredyty samochodowe.